Sladdställ Star Trading Basic E14
Rek. pris 89 kr
fr.70 kr
Se priset!
Välj variant

Basic E14
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplett sladdställ. Kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Kan användas till pappersstjärnor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Komplett sladdställ. Kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Kan användas till pappersstjärnor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Basic |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 5, 3,5 m |
| Vikt | 0,2, 0,15 kg |
| Längd | 5, 3,5 m |
