Sladdställ Star Trading Classical E27 F
Rek. pris 279 kr
fr.222 kr
Se priset!
Välj variant

Classical E27 F
222 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textilsladd med en E27 sockel av mässing. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Textilsladd med en E27 sockel av mässing. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Classical |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0,23 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 45 mm |
| Färg | Mässing, Zink |
