Sladdställ Star Trading Classical E27 HOxid
Rek. pris 279 kr
224 kr
Se priset!

Classical E27 H
Oxid
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textilsladd med en E27 sockel av mässing. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Ett upphäng som ger fina inredningsmöjligheter i huset. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Textilsladd med en E27 sockel av mässing. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Ett upphäng som ger fina inredningsmöjligheter i huset. Sladden är 3,5m och kan regleras kortare efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 294-46 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Classical |
| Färg | Oxid |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0,23 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 45 mm |
| EAN-nr | 7391482022738 |



