Sladdställ Star Trading Color E27Grå
69 kr
Se priset!

Color E27
Grå
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sladdställ med takkopp och plugg. Ett upphäng som skapar fina inredningsmöjligheter i hemmet. Kombinera sladdstället med en snygg ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ med takkopp och plugg. Ett upphäng som skapar fina inredningsmöjligheter i hemmet. Kombinera sladdstället med en snygg ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 292-23 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Color |
| Färg | Grå |
| Längd | 1,2 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 0,16 kg |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Djup | 45 mm |
| EAN-nr | 7391482022141 |



