Sladdställ Star Trading E27 Ute
fr.189 kr
Se priset!
Välj variant

E27 Ute
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sladdställ för E27-sockel. Avsedd för utomhusbruk. Kombinera med en snygg ljuskälla. Maxvikt för lampskärm och ljuskälla är 2 kg för detta upphäng.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ för E27-sockel. Avsedd för utomhusbruk. Kombinera med en snygg ljuskälla. Maxvikt för lampskärm och ljuskälla är 2 kg för detta upphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ute |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 5 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 5, 2,5 m |
| Vikt | 0,5, 0,32, 0,33, 0,53 kg |
| Dimbar | Nej |
