Sladdställ Star Trading Fade E14
Rek. pris 289 kr
fr.239 kr
Se priset!
Välj variant

Fade E14
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sladdställ från Star Trading. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Ett upphäng som ger fina inredningsmöjligheter i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ från Star Trading. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Ett upphäng som ger fina inredningsmöjligheter i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Fade |
| Längd | 3,5 m |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Mässing, Zink |

