Sladdställ Star Trading Glaze E27Vit
Rek. pris 289 kr
279 kr
Se priset!

Glaze E27
Vit
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textilsladd med en porslinslamphållare. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden kan regleras kortare efter behov.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Textilsladd med en porslinslamphållare. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden kan regleras kortare efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 294-61 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Textil |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Glaze |
| Färg | Vit |
| Längd | 5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 0,34 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 46 mm |
| EAN-nr | 7391482021687 |


