Sladdställ Star Trading JoJo E27
Rek. pris 289 kr
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

JoJo E27
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant sladdställ i trä. Ett upphäng som skapar fina inredningsmöjligheter i hemmet. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant sladdställ i trä. Ett upphäng som skapar fina inredningsmöjligheter i hemmet. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Trä |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | JoJo |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 130 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Färg | Natur, Vit |
| Vikt | 0,27, 0,29 kg |

