Sladdställ Star Trading Kronpropp Basic
Lägsta totalpris 58:-
29 kr/st
Kronpropp Basic
2 st / 58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Praktiskt sladställ med kronpropp.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 291-00-1 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ kronpropp |
| Serie | Basic |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 0,1 m |
| Bredd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 25 mm |
| Djup | 25 mm |
| Vikt | 0,02 kg |
| Diameter | 100 mm |
| EAN-nr | 7391482052919 |

