Sladdställ Star Trading Lacy E14
fr.119 kr
Välj variant

Lacy E14
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sladdställ med textilöverdrag. Sladden kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ med textilöverdrag. Sladden kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Lacy |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 0,17 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 36 mm |
| Färg | Röd, Svart, Vit |

