Sladdställ Star Trading Lens E27Zink
Rek. pris 369 kr
294 kr
Se priset!

Lens E27
Zink
294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ Star Trading Lens E27.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 294-35 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Lens |
| Färg | Zink |
| Längd | 3,5 m |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 7391482035028 |

