Sladdställ Star Trading Stil E27 350 cm
Rek. pris 169 kr
fr.139 kr
Välj variant

Stil E27 350 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textilsladd med brytare och E27-sockel. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5 m och kan regleras kortare efter behov.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Textilsladd med brytare och E27-sockel. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Sladden är 3,5 m och kan regleras kortare efter behov.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Stil |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,22 kg |
| Längd | 3,5 m |
| Färg | Borstat Stål, Krom, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Nej |


