Sladdställ Star Trading Tub E27
fr.244 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Tub E27
244 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sladdställ i trä. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Ett upphäng som ger fina inredningsmöjligheter i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ i trä. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla. Ett upphäng som ger fina inredningsmöjligheter i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Trä |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tub |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 0,38 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 60 mm |
| Färg | Svart, Vit |
