Montagebox Schneider Electric 4XRJ45 Vit
Rek. pris 261 kr
100 kr
Se priset!

4XRJ45 Vit
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Montagebox Schneider Electric 4XRJ45 Vit.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002046 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 143 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 69 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Actassi |
| Montering | Utanpåliggande |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Montagebox |
| EAN-nr | 3606480527999 |

