Rikstelefonuttag Schneider Electric ExxactVit
Rek. pris 239 kr
84 kr
Se priset!

Exxact
Vit
84 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rikstelefonuttag från Schneider Electrics med 4-polig snabbanslutning, enkelt kroneverktyg medföljer. För montage i apparatdosa c/c 60mm alternativt utanpåliggande montage i dosa 21mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Rikstelefonuttag från Schneider Electrics med 4-polig snabbanslutning, enkelt kroneverktyg medföljer. För montage i apparatdosa c/c 60mm alternativt utanpåliggande montage i dosa 21mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002419 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 73 mm |
| Djup | 18 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 73 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Rikstelefonuttag |
| EAN-nr | 3606480207723 |
