Dimmer Star Trading Functional Vägg
Rek. pris 419 kr
399 kr

Functional Vägg
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggdimmer för inomhusbruk (0-200 VA). Vrid för att dimra, tryck för att slå på och av ljuset. Ny förbättrad design för att passa i fler installationer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Väggdimmer för inomhusbruk (0-200 VA). Vrid för att dimra, tryck för att slå på och av ljuset. Ny förbättrad design för att passa i fler installationer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 399-02 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 84 mm |
| Vikt | 0,11 kg |
| Höjd | 84 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Functiol |
| Produkttyp | Dimmer |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482034861 |



