Dimmerratt Elko Plus Inkl. Centrumplatta
Rek. pris 250 kr
135 kr
Se priset!

Plus Inkl. Centrumplatta
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Reservdel till Elko Plus dimrar i standardmodell, samt för uppgradering av RS-dimmer till Plus design, tillsammans med kombinationsram. Halogenfri.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Reservdel till Elko Plus dimrar i standardmodell, samt för uppgradering av RS-dimmer till Plus design, tillsammans med kombinationsram. Halogenfri.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO09406 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 75 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Produkttyp | Dimmer ratt |
| EAN-nr | 7020160940605 |
