Kopplingsdosa Schneider Electric Exxact 25 mm IP44
Rek. pris 484 kr
fr.92 kr
Se priset!
Välj variant

Exxact 25 mm IP44
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Kopplingsdosa från Schneider Electrics, 25mm IP44-klass.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 30, 44 mm |
| Utförande | 1-Fack, 2-Fack, 3-Fack |
| Höjd | 85, 156 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| Bredd | 85 cm |
| Djup | 30, 44 cm |

