Kopplingsdosa Schneider Electric Exxact 25 mm
Rek. pris 763 kr
149 kr
Se priset!

Exxact 25 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Dosa från Schneider Electrics, 1-fack med klass IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE003451 |
| Färg | Antracit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| Djup | 30 cm |
| Bredd | 85 cm |
| EAN-nr | 3606480554186 |

