Kopplingsdosa Schneider Electric Mureva U56 Med Stegplåt
Rek. pris 376 kr
100 kr
Se priset!

Mureva U56 Med Stegplåt
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utanpåliggande kopplingsdosa från Schneider Electrics för krävande miljöer. Passar lika bra i hemmets badrum som i en industrilokal eller lantbruksmiljö. Klarar att utsättas för både vatten och damm. Försedd med tio genomföringar för kablar upp till Ø14 mm. Material: ABS.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Utanpåliggande kopplingsdosa från Schneider Electrics för krävande miljöer. Passar lika bra i hemmets badrum som i en industrilokal eller lantbruksmiljö. Klarar att utsättas för både vatten och damm. Försedd med tio genomföringar för kablar upp till Ø14 mm. Material: ABS.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | IMT34096 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Serie | Mureva |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| Djup | 39 cm |
| Diameter | 14 mm |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 3606481158130 |
