Kopplingsdosa Schneider Electric Mureva
Rek. pris 137 kr
fr.58 kr
Se priset!
Välj variant

Mureva
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utanpåliggande kopplingsdosa från Schneider Electrics för torra bostadsmiljöer, IP20, material: PC/ABS.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Utanpåliggande kopplingsdosa från Schneider Electrics för torra bostadsmiljöer, IP20, material: PC/ABS.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Vit |
| Bredd | 31, 91 mm |
| Djup | 25, 78 mm |
| Höjd | 60, 61 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Mureva |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| Djup | 25, 78 cm |
| Bredd | 31, 91 cm |
