Kopplingsdosa Schneider Electric Robust
Rek. pris 1 234 kr
234 kr
Se priset!

Robust
234 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust dosa från Schneider Electrics för utanpåliggande, 1-fack. Slagtålighet IK09 enligt standard IEC 62262.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Robust dosa från Schneider Electrics för utanpåliggande, 1-fack. Slagtålighet IK09 enligt standard IEC 62262.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE000915 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 121 mm |
| Djup | 51 mm |
| Höjd | 121 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Robust |
| Montering | Utanpåliggande |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| Djup | 51 cm |
| Bredd | 121 cm |
| EAN-nr | 6438054017240 |
