Kopplingsstycke Schneider Electric Multifix c/c 100 mm för Sammankoppling av Apparatdosor
18 kr
Se priset!

Multifix c/c 100 mm för Sammankoppling av Apparatdosor
18 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Multifix kopplingsstycke c/c 100 mm används för sammankoppling av två apparatdosor och säkerställer korrekt centrumavstånd. Det är tillverkat i slitstark polyamid, lätt att montera och anpassat för både nya och befintliga installationer. Ett praktiskt tillbehör som ger flexibilitet och en professionell slutfinish. Levereras i set om 10 st.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Multifix kopplingsstycke c/c 100 mm används för sammankoppling av två apparatdosor och säkerställer korrekt centrumavstånd. Det är tillverkat i slitstark polyamid, lätt att montera och anpassat för både nya och befintliga installationer. Ett praktiskt tillbehör som ger flexibilitet och en professionell slutfinish. Levereras i set om 10 st.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | 1420243 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 39 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Serie | Multifix |
| Produkttyp | Kopplingsstycke |
| Tillverkarens Art.Nr. | IMT80296 |
| Bredd | 39 cm |
| EAN-nr | 3606481456007 |


