Normkapsling Schneider Electric Kaedra
fr.268 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kaedra
268 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Normkapsling Kaedra från Schneider Electrics är en liten utanpåliggande kapsling lämpad för komplettering till bef. Central i en industrimiljö. Den är försedd med en noll + jordplint. Luckan är transprent ljusgrön och fälls uppåt.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Normkapsling Kaedra från Schneider Electrics är en liten utanpåliggande kapsling lämpad för komplettering till bef. Central i en industrimiljö. Den är försedd med en noll + jordplint. Luckan är transprent ljusgrön och fälls uppåt.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Grå |
| Bredd | 123, 195, 267 mm |
| Djup | 112 mm |
| Utförande | 12 Moduler, 4 Moduler, 8 Moduler |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Serie | Kaedra |
| Produkttyp | Normkapsling |
