DCL-Uttag Elko Separat Insats
100 kr

Separat Insats
100 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

DCL-Uttag från Elko. DCL betyder Device for Connection of Luminaires, och är en stickpropp och uttag system för att ansluta den fasta belysningsutrustning. DCL-uttag separat insats. Snabbanslutning. För montering i E18 851 41.
Varumärke
ElkoBeskrivning
DCL-Uttag från Elko. DCL betyder Device for Connection of Luminaires, och är en stickpropp och uttag system för att ansluta den fasta belysningsutrustning. DCL-uttag separat insats. Snabbanslutning. För montering i E18 851 41.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO06962 |
| Bredd | 39 mm |
| Djup | 28 mm |
| Anslutning | Snabb |
| Höjd | 40 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Typ | DCL |
| EAN-nr | 7020160696205 |

