Lamputtag Schneider Electric Exxact Tak Mittstolpe
Rek. pris 377 kr
120 kr
Se priset!

Exxact Tak Mittstolpe
120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lamputtag DCL från Schneider Electrics för infällt takmontage i takdosa med mittstolpe. 1-vägs 2-pol jord 6A IP21, skruvanslutning. Mått: Ø 117 mm.Takkrok anskaffas separat. Vid montering av lamputtag i låg takdosa, eller vid behov av extra utrymme kan förhöjningsring 18 202 16 användas.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Lamputtag DCL från Schneider Electrics för infällt takmontage i takdosa med mittstolpe. 1-vägs 2-pol jord 6A IP21, skruvanslutning. Mått: Ø 117 mm.Takkrok anskaffas separat. Vid montering av lamputtag i låg takdosa, eller vid behov av extra utrymme kan förhöjningsring 18 202 16 användas.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE005001 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 117 mm |
| Djup | 40 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 117 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Lamputtag |
| Jordad | Ja |
| EAN-nr | 3606480296994 |
