Lamputtag Schneider Electric Renova
Rek. pris 109 kr
fr.108 kr
fr.95 krFrån 12 %Kampanj58 tim kvar!
Välj variant

Renova
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Renova Lamputtag DCL från Schneider Electrics 1-vägs, 2-pol för apparatdosa, jordat.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE005018S |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 40 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Renova |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Lamputtag |
| Jordad | Ja |

