Förhöjningsram Schneider Electric Exxact 22 mmVit
Rek. pris 154 kr
66 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Exxact 22 mm
Vit
66 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact Dosa för 2-vägsuttag från Schneider Electrics för utv mont, nyckelhål för montage över apparatdosa. Utbrytningar i bottendel, möjligheter till att montera dragavlastning och skiljevägg. Separat bottendel och förhöjningsram förenklar installationen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Dosa för 2-vägsuttag från Schneider Electrics för utv mont, nyckelhål för montage över apparatdosa. Utbrytningar i bottendel, möjligheter till att montera dragavlastning och skiljevägg. Separat bottendel och förhöjningsram förenklar installationen.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002360 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Typ | Förhöjningsram |
| EAN-nr | 3606480209673 |
