Ram Schneider Electric Exxact Design
Rek. pris 761 kr
149 kr
Se priset!

Exxact Design
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact Ram för 2-vägsuttag Design från Schneider Electrics för infällt eller utvändigt montage IP20. Med transparent utbytbar front inkl 6 st olika färg inlägg. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Ram för 2-vägsuttag Design från Schneider Electrics för infällt eller utvändigt montage IP20. Med transparent utbytbar front inkl 6 st olika färg inlägg. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE004340 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 87 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 2-Vägguttag |
| Höjd | 119 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact Design |
| Material | Plast |
| Typ | Ram |
| EAN-nr | 3606480208218 |
