Ram Schneider Electric Exxact Primo för 2-vägsVit
Rek. pris 247 kr
47 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Exxact Primo för 2-vägs
Vit
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact Ram för 2-vägsuttag Primo från Schneider Electrics för infällt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Ram för 2-vägsuttag Primo från Schneider Electrics för infällt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002100 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 87 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 2-Vägguttag |
| Höjd | 119 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact Primo |
| Material | Plast |
| Typ | Ram |
| EAN-nr | 3606480208157 |
