Ram Schneider Electric Exxact Primo Vit
Rek. pris 85 kr
fr.28 kr
Se priset!
Välj variant

Exxact Primo Vit
28 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ram Schneider Electric Exxact Primo med avtagbar front som kan bytas och uppgraderas till Design eller Solid front. Ram för lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Ram Schneider Electric Exxact Primo med avtagbar front som kan bytas och uppgraderas till Design eller Solid front. Ram för lodrät eller horisontal montering.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002101S |
| Färg | Vit |
| Bredd | 87 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 1-Fack, 2-Fack, 3-Fack, 4-Fack, 5-fack |
| Höjd | 87, 158, 229, 300, 371 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact Primo |
| Typ | Ram |
| Material | Plast |
