Ram Schneider Electric Exxact Primo
Rek. pris 798 kr
fr.154 kr
Se priset!
Välj variant

Exxact Primo
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact matrisram Primo från Schneider Electrics för infällnad P20. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact matrisram Primo från Schneider Electrics för infällnad P20. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002344S |
| Färg | Vit |
| Bredd | 158 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 2x2-Fack, 3x2-Fack |
| Höjd | 158, 229 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Typ | Ram |
