Ram Schneider Electric Exxact Primo3x2
Rek. pris 1 083 kr
218 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
3x2-Fack

Exxact Primo
3x2
218 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact matrisram Primo från Schneider Electrics för infällnad P20. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact matrisram Primo från Schneider Electrics för infällnad P20. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002346 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 158 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 3x2-Fack |
| Höjd | 229 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Typ | Ram |
| EAN-nr | 3606480208645 |
