Ram Schneider Electric Exxact Solid Stål
Rek. pris 1 564 kr
fr.293 kr
Se priset!
Välj variant

Exxact Solid Stål
293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact ram Solid från Schneider Electrics i borstad stål för infällt eller utvändigt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact ram Solid från Schneider Electrics i borstad stål för infällt eller utvändigt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Borstat Stål |
| Bredd | 87 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 1-Fack, 2-Fack |
| Höjd | 87, 158 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact Solid |
| Material | Metall |
| Typ | Ram |
