Ram Schneider Electric Exxact Solid Stål2-fack
Rek. pris 2 114 kr
465 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
2-Fack

Exxact Solid Stål
2-fack
465 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact ram Solid från Schneider Electrics i borstad stål för infällt eller utvändigt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact ram Solid från Schneider Electrics i borstad stål för infällt eller utvändigt montage IP20. Med utbytbar front. För lodrät eller horisontal montering.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE004352 |
| Färg | Borstat Stål |
| Bredd | 87 mm |
| Djup | 11,6 mm |
| Utförande | 2-Fack |
| Höjd | 158 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Exxact Solid |
| Material | Metall |
| Typ | Ram |
| EAN-nr | 3606480208232 |
