Ram Schneider Electric Robust
Rek. pris 523 kr
111 kr
Se priset!

Robust
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Robust Täckram 1-fack från Schneider Electrics . Slagtålighet IK09 enligt standard IEC 62262.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE000913 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 16 mm |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Robust |
| Material | Plast |
| Typ | Ram |
| EAN-nr | 6438054017202 |

