Dragströmbrytare Schneider Electric Exxact
Rek. pris 1 362 kr
317 kr
Se priset!

Exxact
317 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact Dragströmställare från Schneider Electrics, 10A. För infällt IP20-montage i apparatdosa c/c 60 eller utvändigt i utanpåliggande dosa 35 mm, skruvanslutning, snäppfastsättning av front. Levereras med klor. Kompletteras med valfri Exxac-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Dragströmställare från Schneider Electrics, 10A. För infällt IP20-montage i apparatdosa c/c 60 eller utvändigt i utanpåliggande dosa 35 mm, skruvanslutning, snäppfastsättning av front. Levereras med klor. Kompletteras med valfri Exxac-ram.
Recensioner
Jan-GunnarVerifierad köpare
för 2 år sedanDen var bra
+ Fick fel botten
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002156 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Ström | 10 A |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Strömbrytare |
| Inbyggnadsdjup | 28 mm |
| EAN-nr | 3606480202827 |
