Jalusibrytare Schneider Electric Exxact Zigbee-styrning
Rek. pris 1 068 kr
767 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Uppkopplad jalusibrytare från Schneider Electrics för styrning av jalusier/rullgardiner/persienner/lameller/markiser.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Uppkopplad jalusibrytare från Schneider Electrics för styrning av jalusier/rullgardiner/persienner/lameller/markiser.
Fjärrstyrning via appen eller automatisk inställning av jalusins position som svar på ett visst tillstånd eller en viss händelse. Vinkeln på lamellerna kan styras. Jalusierna kan även styras manuellt direkt på jalusibrytaren. Flera jalusibrytare kan parkopplas och då kan flera jalusier styras från en brytare eller från appen.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002384 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 15 mm |
| Ström | 4 A |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Strömbrytare |
| EAN-nr | 3606481040435 |
