Sektionsströmbrytare Schneider Electric Exxact
Rek. pris 2 397 kr
fr.516 kr
Se priset!
Välj variant

Exxact
516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact 2-pol Sektionsströmställare 0-1 från Schneider Electrics, låsbart vred, skruvanslutning, för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 35mm. Möjlighet att eftermontera en signallampa (IP20). Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-pol Sektionsströmställare 0-1 från Schneider Electrics, låsbart vred, skruvanslutning, för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 35mm. Möjlighet att eftermontera en signallampa (IP20). Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002205S |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 61, 70 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Utförande | 2-pol, 3-pol |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Strömbrytare |
