Anslutningslock Elko 2 Kablar RS Renvit
121 kr
99 krSpara 18 %Kampanj

2 Kablar RS Renvit
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Anslutningslock från Elko.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO30176 |
| Bredd | 84 mm |
| Vikt | 0,068 kg |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | RS Renvit |
| Diameter | 60 mm |
| Produkttyp | Lock |
| EAN-nr | 7020160301765 |

