3 x 15 moduler
6 820 kr
Se priset!

3 x 15 moduler
6 820 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HagerBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Hager |
| Art.Nr. | 2200008 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 427 mm |
| Djup | 82 mm |
| Höjd | 1247 mm |
| Montering | Infälld |
| Inbyggnadsdjup | 82 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | FFW73MF1 |
| Brutto Längd | 110 |
| EAN-nr | 3250611001027 |


