Varvtalsregulator Schneider Electric Exxact
Rek. pris 5 314 kr
1 046 kr
Se priset!

Exxact
1 046 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact Varvtalsregulator 20-400VA från Schneider Electrics, 1-polig vridströmställare för styrning av 1-fas asynkronmotorer, skruvanslutning. Varvtalsregulatorn startar på 100%.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Varvtalsregulator 20-400VA från Schneider Electrics, 1-polig vridströmställare för styrning av 1-fas asynkronmotorer, skruvanslutning. Varvtalsregulatorn startar på 100%.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002345 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 29 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Varvtalsregulator |
| EAN-nr | 3606480302053 |
