Vippa Elko Plus Med Ljus 1-PolFjällvit
Rek. pris 113 kr
61 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Fjällvit

Plus Med Ljus 1-Pol
Fjällvit
61 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vippa Elko Plus av halogenfri termoplast. Levereras med transparent fästram. Glimlampa 60-230V, 1,2 mA.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vippa Elko Plus av halogenfri termoplast. Levereras med transparent fästram. Glimlampa 60-230V, 1,2 mA.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO03828 |
| Färg | Fjällvit |
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 55 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Produkttyp | Vippa |
| EAN-nr | 7020160382801 |
