Vägguttag Schneider Electric Exxact PrimoOjordat
Rek. pris 499 kr
88 kr
Se priset!
Vald variant
Djup:
44,2 mm

Exxact Primo
Ojordat
88 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact 2-vägsuttag, Primo från Schneider Electrics ojordat, skruvanslutning, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-vägsuttag, Primo från Schneider Electrics ojordat, skruvanslutning, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Recensioner
Anders HVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar precis som den ska. Enkel installation
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002284 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 44,2 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Exxact |
| Jordad | Nej |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Vägguttag |
| EAN-nr | 3606480203664 |
