Vägguttag Schneider Electric Exxact Utanpåliggande
Rek. pris 1 089 kr
fr.232 kr
Se priset!
Välj variant

Exxact Utanpåliggande
232 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact 2-vägsuttag utanpåliggandefrån Schneider Electrics, 16A, IP44 med klafflock, jordat, snabbanslutning, petskyddat. Uttagen har två neutrala överkopplingsklämmor. Levereras komplett med utanpåliggande dosa.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-vägsuttag utanpåliggandefrån Schneider Electrics, 16A, IP44 med klafflock, jordat, snabbanslutning, petskyddat. Uttagen har två neutrala överkopplingsklämmor. Levereras komplett med utanpåliggande dosa.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Antracit, Vit |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 53 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 82 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Utanpåliggande |
| Jordad | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Vägguttag |
