Elverk GreatWhite Bärbart 1000W
3 199 kr

Bärbart 1000W
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GreatWhiteBeskrivning
Bärbart Elverk 1000W, ren sinusvåg, 8.5Kg, 4h driftstid.
Den perfekta kraftkällan för friluftsliv som alltid ger dig ren 230V ström. Med en vikt på endast 8.5 Kg är detta elverk supersmidigt att ha med sig. Lättstartad och tyst 2-takts motor med digital tändning levererar max 1000W och 800w kontinuerligt.Producerar en ren sinusvåg så att du även kan driva känslig elektronik som mobiltelefoner och datorer.
Recensioner
KurtVerifierad köpare
för 2 år sedanLiten, låg vikt, prisvärd
TLVerifierad köpare
för 4 år sedanBra pris. Klarar det som var utlovat. Lätt och liten. Lättmanövrerad. Låter lite mer än man trodde vid ökat varvtal. Överlag kanon!
Egenskaper
| Varumärke | GreatWhite |
| Art.Nr. | GW1000i |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | 2-takts bensinmotor |
| Drifttid | 4 |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Driftkälla | Bensin |
| Produkttyp | Elverk |
| Vikt | 8,5 kg |
| Decibelnivå | 65 dBa |






