Elverk Honda EU10i
20 000 kr

Elverk Honda EU10i
20 000 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HondaBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Honda |
| Art.Nr. | 563655 |
| Produkttyp | Elverk |
| Motornamn | GXH50 |
| Spänning | 230 V |
| Cylindervolym | 49,4 cc |
| Höjd | 379 mm |
| Längd | 451 mm |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Vikt | 13 kg |
| Bredd | 242 mm |
| EAN-nr | 3573390030287 |




