Generator AL-KO 3500-C
Rek. pris 7 195 kr
6 170 kr
5 495 krSpara 11 %Kampanj

3500-C
5 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AL-KOBeskrivning
Generator AL-KO 3500-C är en trygg och stabil generator för lite större uppgifter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | AL-KO |
| Art.Nr. | 130931 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 2800 W |
| Driftkälla | Bensin |
| Produkttyp | Elverk |
| Vikt | 50 kg |
| EAN-nr | 5769720520186 |


