LED-Downlight Malmbergs SmartHome Slim Wifi RGBW10W
Rek. pris 725 kr
648 kr
Se priset!
Vald variant
Diameter:
165 mm

Slim Wifi RGBW
10W
648 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dimbar Wi-Fi LED-downlight ansluts till ditt WiFi-nätverk i hemmet med hjälp av en app som du installerar i din smartphone. (Sök ”Malmbergs SmartHome” i Google Play eller App Store). Genom appen eller med röststyrning kan du enkelt tända och släcka, välja mellan olika färger och dimra för rätt stämning. Ställ in tider du vill att belysningen ska tändas eller släckas. Stöd för röststyrning med Google Home samt Amazon Alexa. För infällt montage. Anslutes till snabbkopplingsplint 4x2,5 mm². Dubbelisolerad.
Varumärke
Malmbergs SmartHomeBeskrivning
Dimbar Wi-Fi LED-downlight ansluts till ditt WiFi-nätverk i hemmet med hjälp av en app som du installerar i din smartphone. (Sök ”Malmbergs SmartHome” i Google Play eller App Store). Genom appen eller med röststyrning kan du enkelt tända och släcka, välja mellan olika färger och dimra för rätt stämning. Ställ in tider du vill att belysningen ska tändas eller släckas. Stöd för röststyrning med Google Home samt Amazon Alexa. För infällt montage. Anslutes till snabbkopplingsplint 4x2,5 mm². Dubbelisolerad.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs SmartHome |
| Art.Nr. | 9974607 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Diameter | 165 mm |
| Effekt | 10 W |
| Höjd | 32 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 60 ° |
| Ljustemperatur | RGBW K |
| EAN-nr | 7392529148381 |
