Fjärrstyrning Sunwind Sinusomformare
Rek. pris 195 kr
165 kr
159 krSänkt pris!

Sinusomformare
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Fjärrbrytare för sinusomformare 300W - 2500W med 5 meter kabel.
Passar omformare Sunwind Sinusomformare 300W - 2500W. Knappen kan avlägsnas om man önskar ansluta fjärrbrytaren till en annan kontakt eller öppnande/slutande relä.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 541269 |
| Färg | Svart |
| Typ | Sinusomformare |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 2 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 7028640059076 |

